ABOUT
COLLECTION
STORE
MUSIC
ABOUT
© 2016 PATTERN | © photo: Ondřej Suk | © design: Lukáš Pattermann
DĚLÁME VLASTNÍ ROZHODUTÍ
WE MAKE OUR CHOICES
Základní myšlenkou značky Pattern je vytvářet produkty, které jsou navrženy tak, aby vypovídaly o individualitě svého majitele a také splňovaly vysoké nároky na kvalitu vypracování. Autorem značky, která vznikla na jaře 2010, je Lukáš Pattermann a ve své tvorbě se soustředí především na pánský streetwear. Značka Pattern vznikla z potřeby reagovat na dnešní moderní životní styl, na nerozbitný módní ventilátor, který se otáčí každou sezónu rychleji a určuje co budeme nosit. Pattern je tady pro každého, kdo věří, že může být vždy silnější a rychlejší a nepotřebuje být otrokem nadnárodních oděvních firem. Pattern je pro každého, kdo miluje styl a nebojí se být originální!
Every day you can make your own choices what you dress up because choosing of your clothes you communicate with outside world. Your clothes creates your style, underline your character and speaks by your behalf to people who know nothing about you. Every day you have the chance move on and everything you do in your life will affect to who you are. But at the beginning of each step and each fulfill dream is able to make your choices. We'll only help you look good. We make our choices... just like YOU!
Každý den se můžeš rozhodnout co si oblékneš, protože výběrem oblečení komunikuješ s vnějším světem. Oblečení utváří Tvůj styl, podtrhuje Tvůj charakter a promlouvá za Tebe k lidem, kteří o Tobě nic neví. Každý den máš možnost posunout se dál a vše, co v životě uděláš, ovlivní to, kým jsi. Ale na začátku každého kroku a splněného snu je umět se rozhodnout. My ti jen pomůžeme vypadat dobře. Děláme vlastní rozhodnutí... stejně jako Ty!